HISTORIE

Damcombinatie Zaanstreek is opgericht op 1 februari 2006.
 
 
De club is ontstaan door de fusie van de Damverenigingen Assendelft, Koog-Zaandijk, Krommenie en Zaandam.
 
 
ERELIJST ONDERLINGE COMPETITIE
Seizoen
1e plaats
2e plaats
3e plaats
2016-2017
Jan de Ruiter
Paul van der Lem
Peter Groot
2015-2016
Ruud Groot
Paul Teer
Jan de Ruiter
2014-2015
Wout Rijs
Ruud Groot
Paul Teer
2013-2014 Ruud Groot
Paul Teer
Dik Vermeulen
2012-2013 Wout Rijs Paul Teer Ruud Groot
2011-2012
Jan de Ruiter
Peter Groot
Ruud Holkamp
2010-2011
Jan de Ruiter
Paul Teer
Dik Vermeulen
2009-2010
Peter Groot
Paul van der Lem
Paul Teer
2008-2009
Peter Groot
Ruud Holkamp
Jan de Ruiter
2007-2008
Jan de Ruiter
Peter Groot
Piet Smit
2006-2007
Ruud Holkamp
Jan de Ruiter
Peter Groot
2005-2006 Jan de Ruiter Dik Vermeulen Peter Groot
2004-2005 Jan de Ruiter Ruud Holkamp Paul Teer

ERELIJST ONDERLINGE COMPETITIE SNELDAMMEN
Seizoen
1e plaats
2e plaats
3e plaats
2015-2016
Jan de Ruiter
Peter Groot
Joop Wind
2014-2015



2013-2014 Kaj Kruit
Peter Groot/Jan de Ruiter
-
2012-2013 Johan Deubel Piet Smit Kaj Kruit
2011-2012
Peter Groot
Piet Smit
Jan de Ruiter

ERELIJST OPEN ZAANS KAMPIOENSCHAP
Seizoen
1e plaats
2e plaats
3e plaats
2015-2016
Jan de Ruiter
Joop Wind
Dik Vermeulen
2014-2015



2013-2014 Peter Groot
Ruud Holkamp
W Rijs, P Smit, J de Ruiter
2012-2013 Peter Groot Martin Berends Wout Rijs
2011-2012
Jan de Ruiter
Wout Rijs
Paul van der Lem
2010-2011 Ruud Groot Losseni Savané Peter Groot
2009-2010 Jan de Ruiter Dik Vermeulen Piet Smit
2008-2009 Wout Rijs Boudewijn van der Veen Paul van der Lem
2007-2008 Peter Groot Jan de Ruiter  
2006-2007 Peter Groot Jan de Ruiter Barbara Graas
2005-2006 Peter Groot Jan de Ruiter Ruud Groot
2004-2005 Jan de Ruiter Peter Groot Piet Smit

KLASSERING LANDELIJKE TEAMS
Seizoen Klasse 1e team Plaats Klasse 2e team Plaats
2016-2017
       
2015-2016
Eerste klasse B
4
Tweede klasse C (1) (promotie naar 1e kl)
2
2014-2015 Eerste klasse B
4 Tweede klasse C (1)
4
2013-2014 Eerste klasse B Tweede klasse C
2012-2013 Hoofdklasse A 12 (degradatie naar 1e kl)  Tweede klasse C
2011-2012 Hoofdklasse B 10 Tweede klasse C 6
2010-2011 Eerste klasse B 3 (promotie naar HK) Tweede klasse C 9
2009-2010 Hoofdklasse A 9 (degradatie naar 1e kl) Tweede klasse D 3
2008-2009 Eerste klasse B 1 (promotie naar HK) Tweede klasse D 4
2007-2008 Eerste klasse B 4 Tweede klasse C 7
2006-2007 Eerste klasse B 2 Tweede klasse C 10
(1) 2e team seizoen 2014-2015 = combinatieteam Zaanstreek-Purmerend

KLASSERING PROVINCIALE TEAMS
Seizoen 1e Team Plaats 2e Team Plaats 3e Team Plaats 4e Team Plaats 5e Team Plaats
2015-2016
Ereklasse
8
1e klasse
5
1e klasse
3
       
2014-2015
Ereklasse

1e klasse

1e klasse

-
-
-
-
2013-2014 Ereklasse
6
Hoofdklasse
8
1e klasse
5
- - - -
2012-2013 Ereklasse 2 1e klasse 6 2e klasse 2 - - - -
2011-2012 Ereklasse 3 Hoofdklasse 8 (deg) 2e klasse 1 (prom) 2e klasse 5 - -
2010-2011 Ereklasse 4 Hoofdklasse 7 2e klasse 4 2e klasse 7 - -
2009-2010 Ereklasse 3 Hoofdklasse 3 1e klasse 7 2e klasse 5 2e klasse 8
2008-2009 Ereklasse 2 Hoofdklasse 3 1e klasse 3 2e klasse 4 2e klasse 8