AGENDA DC ZAANSTREEK
       
Datum

Omschrijving Plaats
15-12-2018  Provinciale competitie  Oosterend/Texel - Zaanstreek  Oosterend 
17-12-2018  Onderlinge competitie  Ronde 14  Zaandam 
17-12-2018  Provinciale competitie  Kunst & Genoegen - Zaanstreek 2  De Kwakel 
27-12-2018  Toernooi  Oliebollen Toernooi (4-tallen)  Zaandam 
05-01-2019  Landelijke competitie  Heijmans Excelsior - Zaanstreek  Rosmalen 
05-01-2019  Landelijke competitie  Haarlemse DC - Zaanstreek 2  Haarlem 
05-01-2019  Landelijke competitie  Scheveningen - IJmuiden/Zaanstreek  Scheveningen 
07-01-2019  Sneldammen  Ronde 02  Zaandam 
14-01-2019  Onderlinge competitie  Ronde 15  Zaandam 
14-01-2019  Provinciale competitie  Zaanstreek - 020  Zaandam 
19-01-2019  Landelijke competitie  Zaanstreek - Dammend Tilburg 2  Zaandam 
19-01-2019  Landelijke competitie  Zaanstreek 2 - Leids Damgenootschap  Zaandam 
19-01-2019  Landelijke competitie  IJmuiden/Zaanstreek - Samen Sterk 2  Driehuis 
21-01-2019  Onderlinge competitie  Ronde 16  Zaandam 
21-01-2019  Provinciale competitie
Zaanstreek 2 - Haarlemse DC  Zaandam 
24-01-2019  Provinciale competitie
SNA 2 - Zaanstreek  Heerhugowaard 
28-01-2019  Onderlinge competitie
Ronde 17  Zaandam 
28-01-2019  Provinciale competitie
Zaanstreek 3 - Enkhuizer DC  Zaandam 
02-02-2019  Landelijke competitie
020 - DC Zaanstreek  Amsterdam 
02-02-2019  Landelijke competitie  Damlust 2 - Zaanstreek 2  Gouda 
02-02-2019  Landelijke competitie  SNA 2 - IJmuiden/Zaanstreek  Heerhugowaard 
04-02-2019  Onderlinge competitie  Ronde 18  Zaandam 
11-02-2019  Onderlinge competitie  Ronde 19  Zaandam 
16-02-2019  Landelijke competitie Zaanstreek - RDC Rijnsburg  Zaandam 
16-02-2019  Landelijke competitie Zaanstreek 2 - De Variant  Zaandam 
16-02-2019  Landelijke competitie   IJmuiden/Zaanstreek - Haarlemse DC 3  Driehuis 
18-02-2019  Onderlinge competitie  Ronde 20  Zaandam 
18-02-2019  Provinciale competitie  Haarlemse DC - Zaanstreek 3  Haarlem 
25-02-2019  Onderlinge competitie  Ronde 21  Zaandam 
25-02-2019  Provinciale competitie  Zaanstreek - Ons Genoegen Den Ilp  Zaandam 
25-02-2019  Provinciale competitie  Almere - Zaanstreek 2  Almere 
04-03-2019  Vergadering  Algemene ledenvergadering  Zaandam 
11-03-2019  Onderlinge competitie  Ronde 22  Zaandam 
11-03-2019  Provinciale competitie  Zaanstreek - DDV Diemen  Zaandam 
18-03-2019  Onderlinge competitie  Ronde 23  Zaandam 
18-03-2019  Provinciale competitie  Zaanstreek 3 - Kunst & Genoegen  Zaandam 
22-03-2019  Provinciale competitie  Enkhuizer DC - Zaanstreek 2  Enkhuizen 
25-03-2019 Onderlinge competitie
Ronde 24  Zaandam 
01-04-2019  Sneldammen
Ronde 03  Zaandam 
08-04-2019  Onderlinge competitie  Ronde 25  Zaandam 
15-04-2019  Onderlinge competitie  Ronde 26  Zaandam 
23-04-2019  Toernooi  Paastoernooi  Zaandam 
29-04-2019  Onderlinge competitie  Ronde 27  Zaandam 
06-05-2019  Onderlinge competitie  Ronde 28  Zaandam 
13-05-2019  Onderlinge competitie  Ronde 29  Zaandam 
20-05-2019  Sneldammen  Ronde 04  Zaandam 
27-05-2019  Onderlinge competitie  Ronde 30  Zaandam 
03-06-2019  Onderlinge competitie  Ronde 31  Zaandam 
11-06-2019  Onderlinge competitie  Ronde 32  Zaandam 
17-06-2019  Onderlinge competitie  Ronde 33  Zaandam 
24-06-2019  Sneldammen  Ronde 05  Zaandam 
01-07-2019  Toernooi  Jan Mekken Toernooi  Zaandam 
08-07-2019  Zomerwedstrijden  Ronde 1 & 2  Zaandam 
15-07-2019  Zomerwedstrijden  Ronde 3 & 4  Zaandam 
22-07-2019  Zomerwedstrijden
Ronde 5 & 6  Zaandam 
29-07-2019  Zomerwedstrijden
Ronde 7 & 8  Zaandam 
05-08-2019  Zomerwedstrijden
Ronde 9 & 10  Zaandam 
12-08-2019  Zomerwedstrijden  Ronde 11 & 12  Zaandam 
19-08-2019  Zomerwedstrijden  Ronde 13 & 14  Zaandam 
26-08-2019  Zomerwedstrijden  Ronde 15 & 16  Zaandam 
02-09-2019  Opening Seizoen  2019-2020 (Simultaan kampioen 2018-2019)  Zaandam